Ako nosiť MIDI sukne?

 

To je pravidelná otázka, ktorú si kladie väčšina našich Dadoo fanúšičiek… Nájsť ale správny topík a doplnky k midinke nie je vôbec také náročné.

1. TOP

Sukničky sú výrazným módnym kúskom sami osebe , takže aby náš outfit nevyzeral prekombinovane zvolíme radšej jednoduchší topík. Materiál a farba by mala ladiť s potlačou sukni a taktiež strih. K padavej midinke s bočnými vreckami, ale aj ten balónikového strihu preto navrhujeme obtiahnuté topy, ktoré sa zastrčia dnu do sukne alebo aj crop-top vyzerá skvelo, pretože odhalí aj kúsok pokožky a outfit dostáva hneď iný nádych 🙂

Ak si trúfate experimentovať s vrchnou časťou vašej kombinácie tak len súhlasíme, ale opatrne! Priveľa rôznych materiálov, kamienkov, čipiek a farieb outfit akurát iba prekombinuje a potom stráca svoje čaro a midinka nevynikne… Keď už trošku experimentu, tak v minimálnych dávkach a farbách . Pokiaľ ide o košele do sukničiek my hovoríme áno , ale iba slimfit strihy,  pretože over-size top by akurát dosiahol toho čo nechceme… neforemné, proste chodiace vreco .

2. DOPLNKY

A ako voliť bižutériu , kabelku a topánky?  Pokiaľ sa chystáte na slávnostnejšie udalosti dajte do uší jemné perličky alebo farebne ladiaci náramok. Pokiaľ sa chystáte do práce, alebo von s kamarátkami či rodinnú oslavu doplňte zaujímavými slnečnými okuliarmi alebo čelenkou do vlasov .  A ako riešiť obuv a kabelku? Dávno písané pravidlo, ktoré tvrdí že topánky musia ladiť s kabelkou je už dávno preč 🙂 Zlaďte topík s kabelkou a topánky so midinkou. Veľkosť kabelky závisí od udalosti , na ktorú sa chystáte. Pre slávnostnejšie chvíle odporúčame zvoliť listové kabelky a na bežný deň pokojne do športova aj s malým ruksakom.  A ak si myslíte, že sukne by sa mali nosiť iba s opätkami tak ste na omyle:) Sviežo a mladistvo midi sukňu skombinujte s teniskami alebo balerínkami, na chladnejšie dni s riflovou alebo koženou bundou .

Kreativite v móde sa medze nekladú, buďte svojská a výnimočná v outfite s midinkou aj vy!

autor: Veronika Chmelárová