Curvy is tiež sexy!

 

Na postave naozaj nezáleží, pokiaľ  viete primerane obliecť svoje krivky tak, aby ste sa cítili nie len pohodlne ale aj trendy a štýlovo! 🙂  Tie, ktoré máte pár kilečiek naviac a máte veľkosť XL a viac nebojte sa zájsť k nám , DADOO vás oblečie.

V sukni nebudem vyzerať dobre, pretože nemám nohy ako paličky…To je jeden z mýtov, ktoré vám vyvrátime okamžite. Strihov sukní je viac než dosť- mini, midi, maxi, a-strih, skladaná,bez skladov etc,etc. Šaty a topíky sú pre nás tiež malina 🙂  Dôležitá rada – svetlé farby outfit výborne rozžiaria, ale radšej sa im vyhnite ak máte v úmysle zakryť niektorú časť vášho tela a hlavne tmavé farby – pôsobia štíhlejšie. Pamätajte na potlače a vzory: horizontálne pásy a veľké motívy zväčšujú a naopak. Doplnky vedia taktiež veľmi dobre dopomôcť výslednému efektu.

Green_Apple_Emoji

 

TYP POSTAVY JABLKO : priemerné alebo veľké prsia, štíhle nohy, plochý zadok, nevýrazný pás, plnosť v strednej časti tela 

Najbežnejší typ postavy medzi bacuľkami. Čo sa týka spodkov odporúčame zvoliť potlač, ktorá je skôr jednoduchého vzoru, výrazným a viac ako trojfarebným vzorom sa radšej vyhýbať- pridávajú totiž optický objem postave. Zvoľte radšej jednofarebnú sukňu so zaujímavým detailom v podobe vyvýšeného pásu pre jeho predelenie. A-strih sukničky je pre vás tým pravým ! Top si zvoľte s  výstrihom v tvare V a  s nazberkaným pásom. Rovnako vhodné sú aj blúzky s obálkovým výstrihom. Najlepšími voľbami sú šaty strihané pod poprsím.

x1f350.png.pagespeed.ic.8BI_Je2uKY

 

TYP POSTAVY HRUŠKA: menšie alebo priemerné prsia, viditeľný pás, širší obvod pásu, plné boky a stehná

Hruškové dievčatá , ani tento typ postavy nie je na zahodenie  🙂 … Pre viditeľný pás si môžete zvoliť dĺžku sukne od midi až po zem. Šatám máte tiež zelenú …ale taktiež si vyberajte strihy zvonového typu, nie obtiahnuté ale ani nie oversize. Vyhnite sa plisovaniu, veľkým vzorom, pásikom a káru. Ak už chcete niečo na nich zvýrazniť, jedine dolný lem a pás, všetko ostatné je tabu.

 

231b

 

TYP POSTAVY PRESÝPACIE HODINY: obvod pŕs a bokov je rovnaký, výrazné poprsie, viditeľný pás, menší obvod pásu, guľatý zadok a boky

Ak máte tento typ postavy , tak ste jednoznačnou víťazkou! Oblečenie zvoľte ani nie napasované, ale ani voľné. Nechajte vyniknúť svoje prednosti . Sukničky môžete prakticky nosiť aj mini, midi aj maxi , avšak dbajte aby bol váš pás vždy viditeľne zúžený.  Nepohrdnite ani overálmi , či už dlhšími alebo krátkymi. . Vyvarujte sa šatám a topom, ktoré sú zastrihnuté priamo pod poprsím, cargo nohaviciam alebo inak povedané “kapsáčom”  a kimono rukávom.

autor: Veronika Chmelárová