Na svadbu si oblečiem… OVERÁL!

Ste pozvaná na svadbu svojej kamarátky ale neviete čo si obliecť? V DADOO máme nekonečne veľa možností ako si zladiť outfit na svadbu. Či už sú to šaty, overály alebo kombinácia topu a sukničky. Našou úlohou  je pomôcť vám nájsť čo najvhodnejšie, najpohodlnejšie kúsky, v ktorých sa budete cítiť sebaisto a krásne. Každá z nás má iný vkus, inú postavu a iný štýl no u nás nájde každá to svoje 🙂 . 

Overál

V minulom blogu sme vám priblížili pár našich šiat vhodných pre svadobných hostí. V dnešnom blogu pre vás máme prichystané elegantné overály. Pokiaľ idete na svadbu alebo inú slávnostnejšiu udalosť, no nie ste zrovna typ na šaty, overály sú určite tou správnou voľbou 🙂 .

Overal “Biela káva s diamantmi”

Elegantný kúsok, s krásnym detailom diamantov na rukávoch a zadnej časti overálu. Je to hotový šperk sám o sebe, takže ho netreba kombinovať so žiadnymi výstrednými náhrdelníkmi či inými doplnkami. Stačia už len topánočky na vysokom opätku a malá kabelka do ruky.

 

Slivkový overál s mašľou

Ako sa hovorí, v jednoduchosti je krása! Pohodlný no zároveň vkusný a ladný overál s mašľou je perfektný na slávnostné príležitosti. Jednoznačne jedna z najpohodlnejších vecí, akú si môžte obliecť na svadbu 🙂

 

Tmavomodrý overál s vykrojením 

Overál je síce tmavšej farby, no o to ľahšie sa kombinuje s pánskym oblekom 😉 . Je podobného strihu ako slivkový overál, s jemným previazaním v podobe mašličky a vykrojením na chrbte. Taktiež je veľmi pohodlný, jednoduchý no zároveň pôsobí elegantne a jednoznačne sa hodí na slávnostné príležitosti.

V ďalšom blogu sa dočítate, ako si na svadbu zladiť niektoré z našich sukničiek.

Všetky overály nájdete na našom e-shope → http://www.dadoo.sk

 

Autor: Sabina Krištofičová

Fotky: http://www.dadoo.sk , www.thebestweddingdresses.com