Keď som nevesta…

Prichádza ten významy deň… deň D pre vás ako nevestu, deň D pre vás ako družičku alebo deň D pre vás ako veľmi dobrú kamarátku/rodinu nevesty či ženícha.  My vieme, aké niekedy hektické a ťažké sa je obliecť a zladiť na svadbu tak, aby sme pôsobili a cítili sa decentne,upravene a krásne. Ale báť sa už nemusíte , pretože vám dáme podrobný manuál AKO NA TO. Postupne vám predstavíme “know-how” pre nevesty, družičky, rodinu alebo kamarátku. Ako prvé sa pozrieme na nevesty!

Keď som nevesta…

Keď sa ako nevesta rozhodnete u nás v DADOO si zaobstarať svadobné alebo popolnočné šaty, jednoznačne budete jedinečná a okúzľujúca. Pri nevšedných svadobných šatách si vyberajte tóny farieb , samozrejme okrem bielej, ako sú: béžová, nude, striebristá, telová, pudrovo ružová, mink (viď našu paletu farieb). Perfektne sa ako svadobné šaty hodia naše Lunicitky, ktoré máme v štyroch dĺžkach a to : nad kolená (55cm), po kolená (60cm), po lýtka (77cm) a dlhé až po zem (107cm) . Na vrch doporučujeme niečo jemné možno s čipkou či kamienkami ba dokonca aj hladké biele, pokiaľ k tomu správne nakombinujete doplnky . Či už to bude väčší náhrdelník alebo kvety do vlasov.

 

svadobné farby

A čo sa týka popolnočných šiat, fantáziam sa medze nekladú, ale každá z nás chce byť okúzľujúca, to vieme 🙂 Krátke , midi ale aj dlhé sú v kurze. S opätkami, teniskami aj sandálkami či balerínami … hlave, aby sme sa cítili po tej polnoci pohodlne a pripravené na poriadnu zábavu! Čo sa týka farebnosti, doporučujeme farby pastelové , jemné v pudrovo ružových tónoch až v tónoch mauve (pastelová fialková) .

f5e6e8-e4daeb-d3b6c8-bb9ebc-bf87ac

autor: Veronika Chmelárová