Na svadbu si oblečiem… SUKŇU!

Ste pozvaná na svadbu svojej kamarátky ale neviete čo si obliecť? V DADOO máme nekonečne veľa možností ako si zladiť outfit na svadbu. Či už sú to šaty, overály alebo kombinácia topu a sukničky. Našou úlohou  je pomôcť vám nájsť čo najvhodnejšie a najpohodlnejšie kúsky, v ktorých sa budete cítiť sebaisto a krásne. Každá z nás má iný vkus, inú postavu a iný štýl no u nás nájde každá to svoje 🙂 . 

Sukňa

V minulých blogoch sme vám priblížili pár našich šiat a overálov, vhodných pre svadobných hostí. V dnešnom blogu pre vás máme prichystané niečo z našich LUNICITE sukničiek. S kombináciou sukničky a topu sa dá krásne vyhrať a vykúzliť neobyčajný, rozprávkový outfit 🙂 .

Lunicite je exkluzívna tylová sukňa, s vrstvami jemného tylu a saténovou spondičkou.

 

Lunicite Padavá Kobaltová

Svetlo modrá lunicitka so saténovou spodničkou a výrazným pevným pásom. Farba sukne je bledunká a jemná. Na svadbu predsa nechceme príliš tmavé farby. Topík sa dá doladiť veľmi jednoducho. Či už v striebornej alebo aj ružovej  farbe.

 

Lunicite Bledo Rúžový Tulipán

Bledo rúžová suknička ako z rozprávky 🙂 . Nadýchaná ako cukrová vata. Krásne sa dá dokombinovať čipkovým topíkom a jemnými doplnkami.

 

Lunicite Cappuccino Tulipán

Cappuccinová lunicitka je veľmi častá voľba našich zákazníčiek. Zaujímavá farba sukničky pekne ladí s vínovo červenou alebo bordovou  farbou.

 

Lunicite Majoránka

Skúsiť niečo živšie? Prečo nie. Bledunko zelená lunicitka vás rozjasní a rozveselí. Topík k sukni môže byť jednofarebný, no kombináciu môžete ozvláštniť aj kvetinkovými vzormi.

 

Toto je len pár kúskov z mnohých. Viac sukničiek v rôznych farbách nájdete na našej stránke: http://dadoo.sk/sk/-tylove-sukne-146

 

Autor: Sabina Krištofičová