Zaži deň s DADOO / DADOO zmenáreň

 

Každá z nás sme krásna či už je to krása fyzická alebo krása duše. Avšak hýčkať sa je pre nás ženy tou najkrajšou odmenou. Pred pár týždňami sme vyhlásili na Facebooku súťaž o DADOO zmenáreň, na ktorú nám reagovalo nespočetne množstvo z vás… avšak len jedna mohla vyhrať a tou šťastnou sa stala Katka spolu s kamarátkami Monikou a Kristínou.

Pre tento deň sme si pre baby pripravili celé doobedie. Zavolali sme si vizážistku Agi Čírovú a celý priebeh zmeny nám “zdokumentoval” fotograf Marek. Katka s kamarátkami idú čoskoro na svadbu a teda… aký outfit zvoliť? Aký make-up? Presne túto tému zvolenia si správnej kombinácie na svadbu sme riešili. Ďalším Katkiným želaním bolo poradenstvo ohľadom stylingu na bežný deň.  A ako to celé prebiehalo a dopadlo ?! Poďte sa na to pozrieť spolu s nami.

Katka PRED úpravou

 

Finálny výber outfitov  na bežný deň a na svadbu

Styling , make-up & vlasy pre bežný deň

Pozor! Naozaj nie je jedno ako sa na daný bežný deň alebo slávnostnejšiu udalosť namaľujete a aký účes zvolíte. Pre bežný deň určite použite jemné “natural” líčenie, kde sa vyhnete výrazným očným linkám , dymovým očiam a krikľavému rúžu. Musíme pôsobiť elegantne, upravene. Taktiež s účesom do prace to nepreháňajte…stačia jemné vlny alebo vlasy vypnuté do copu. Dôležité je pôsobiť upravene tak, ako to vie každá dáma 🙂

A2C_2178 (1)A2C_2193 (1)A2C_2256 (1)A2C_2291 (1)A2C_2242 (1)

Outfits – bežné nosenie/biznis outfit

Na bežné nosenie sa treba prispôsobiť samozrejme typu práce, akú máme. Mali by sme dávať pozor na príliš krikľavé farby, vzory a samozrejme strihy. Make-up a vizáž by mala pôsobiť prirodzená a jemná. Vyhnite sa taktiež hlbokým výstrihom.

OUTFIT ČÍSLO 1:

A2C_2315 (1)
Lodičky Valentino + Top „Bonnet“ +Sukňa „Cavina“

 

A2C_2318 (1)
Top „Bonnet“ +Sukňa „Cavina“

OUTFIT ČÍSLO 2: 

A2C_2323 (1)Midi sukňa „Tulipány v meste“ + Čierny top so sieťovými rukávmi

A2C_2321 (1)
Hodinky „SIMPLY SMILE“ – dámske jednoduché hodinky s citátom

Styling , make-up & vlasy na slávnostné príležitosti

Pre slávnostnejšie príležitosti akou je napríklad svadba, kde Katka potrebovala pomôcť najviac, je make-up a účes mimoriadne dôležitý. Líčenie by malo byť výraznejšie, dovolené je aj dymové líčenie či výrazný rúž na pery. Vlasy musia byť umyté a voňavé! Taktiež skvelo ako rozpustené vyzerajú mierne ležérne drdoly, cop alebo “korunka” zo zapleteného copíku.

Outfity na svadbu 

Šaty alebo suknička s topíkom? My sme vyskúšali obidve varianty …

Keďže Katka je čerstvou mamičkou 4-mesačnej dcérky, volili sme praktické šaty s perličkami, ktoré dovoľujú pohodlné kojenie bábätka a dĺžkou pôsobia formálne a elegantne.

Lunicitke ťažké odolať…vyskúšať tejto kombinácie sme neodolali a zvolili sme jemnú striebristu sivú sukničku, ktorá je jemná a nežná. V spojení s čipkovym ružovým topíkom pôsobí sviatočne a nežne. Dĺžka 60 cm je vhodná pre nižšie dámy, pričom zakrýva kolená a dodržuje tak bontón vhodný na svadby a sviatočné udalosti.

Ktorá z kombinácií sa vám viac páči?

SVIATOČNÝ OUTFIT ČÍSLO 1:

A2C_2383 (1)
Lunicite šedý tulipán (dĺžka sukne 60cm) + Pudrovo-ružová čipkovaná blúzka
A2C_2378 (1)
Lunicite šedý tulipán (dĺžka sukne 60cm) + Pudrovo-ružová čipkovaná blúzka

SVIATOČNÝ OUTFIT ČÍSLO 2:

A2C_2361 (1)
Midi šaty s vyšívanými kvetmi, mauve
A2C_2356 (1)
Midi šaty s vyšívanými kvetmi, mauve

 

Všetky produkty uverejnené na fotkách dostanete kúpiť online na www.dadoo.sk, alebo v DADOO showroome – Dunajská 8, BA – 1. NP.

Aj Vy sa môžete zúčasniť  DADOO zmenárne a spríjemniť si deň, kedy bude o vás postarané ako v bavlnke >>VIAC INFO TU

PS: Týmto darčekom zaručene vyrazíte dych 🙂

—————————————————————

OBLEČENIE & TOPÁNKY: www.dadoo.sk

MAKEUP & HAIRSTYLING: Agnesa Číra

FOTO: Marek Szucs

DADOO TÍM: Danka & Veronika & Janka ❄️

Autor: Veronika Chmelárová