Valentínske rande

Ešte len skončil prvý mesiac v roku 2018 a nám sa už blíži sviatok plný romantiky a zamilovaných. Valentín. Každý tento sviatok lásky trávi inak. Niektoré dvojice si zájdu von na večeru , iní si doprajú víkendový pobyt či už na Slovensku alebo za hranicami alebo sú aj také dvojice, ktoré s láskou uznávajú “papučovú kultúru”. Či už sa radíte medzi jeden z týchto párov, alebo dokonca máte iný “zvyk” ako tráviť Valentín, každá z nás chce byť obzvlášť v tento deň jedinečná. Jedinečná myslíme dokonale upravená, tak trošku sexy a v perfektnom outfite.

A čo teda na seba? Akú kombináciu zvoliť? Nafotili sme pre vás pár tipov, ako sa v tento deň plný lásky obliecť !

Outfit 1. “Sweet girl ” 

Príjemný dievčenský look v podaní pudrovo ružovej sukni z teplého materiálu, ktorú dopĺňa sivý topík s “náhrdelníkom”.  Zvoľte samozrejme jemný make-up,  vlny a hurá na rande!

DSC_0119
Prešívaná midi sukňa, pudrovo ružová ; Top „Bonnet“Cukrové lodičky 
DSC_0123a
Prešívaná midi sukňa, pudrovo ružová ; Top „Bonnet“
DSC_0125a
Prešívaná midi sukňa, pudrovo ružová ; Top „Bonnet“;  šedé balerínky s plameniakmi

 

 Outfit č.2 ” Red flower”

Aká farba je najviac spájaná s týmto sviatkom? No predsa červená! Avšak nenavrhujeme si vybrať outfit celý červený, aby nebudil vulgárny dojem. Zvoľte k červenej ešte nejakú jemnejšiu farbu ( biela, béžová, vanilková, sivá) a vytvorte romantický outfit. Make up zvoľte jemný, poprípade pridajte červený ruž .

DSC_0082
Červená jaquard sukňaTop s holým chrbátom mini s dlhým rukávom, krémový ; Vybíjané krémové lakované lodičky ;Hodinky „STAR GIRL LOVE“
DSC_0085
Červená jaquard sukňaTop s holým chrbátom mini s dlhým rukávom, krémový ; Vybíjané krémové lakované lodičky ;Hodinky „STAR GIRL LOVE“

 

Outfit č.3 “Flower power” 

Avšak , ak nemáte náladu na sukničku zvoľte jednoducho… šaty . Kombinácia pudrovo ružovej s čiernou, ktorú doladí potlač kvetín a zaujímavo strihané rukávy “motýlie krídla” .

DSC_0131
Šaty RUŽOVO-ČIERNA ZÁHRADA ; Telové dámske lodičky
DSC_0129
Šaty RUŽOVO-ČIERNA ZÁHRADA ; Telové dámske lodičky

 

Outfit č.4 “Princess chic” 

Mini dĺžka, tyl, ružová či šedá a ako “čerešnička na torte” zaujímavá kabelka alebo ruksak.  Spojenie dvoch jednoduchých vecí vykúzli dievčenský outfit dokonca aj na bežný deň či Valentínsku párty v meste s kamoškami/ frajerom.

1
Tylová sukňa „ Pudrový oblak“ ; Top čierne kvety ; šedé balerínky s plameniakmi ;  Ruksak čierny matný ;

 

3
Tylová sukňa „ Pudrový oblak“ ; Top čierne kvety ; šedé balerínky s plameniakmi ;

 

Tak ktorý outfit sa vám najviac pozdával a obliekli by ste si ho na Valentínsky večer? Samozrejme kombinácií je neúrekom a môžete si svoj outfit vytvoriť na www.dadoo.sk , www.dadoo.cz  . alebo prídite do DADOO showroomu, kde Vám rady poradíme ❤ A to nielen s Valentínom…

 

 

Autor: Veronika Chmelárová