Aj s bruškom IN!

Áno , my ktoré vieme aké to je tak odpovieme len jedno… ťažké! Nájsť si dokonalý outfit na slávnostnejšiu príležitosť nie je prechádzka ružovou záhradou. Buď to tlačí, je to neforemné, drahé a zbytočné alebo proste sa v tom necítime šarmantne a predovšetkým pohodlne. Reč je o hľadaní si ideálnych šiat, keď v sebe nosíme bábätko.  Reč je o nás – budúcich maminách!

Určite sa ti to stalo tiež. Nie a nie nájsť niečo pekné na seba na kamarátkinu svadbu, rodinnú oslavu alebo len tak pre potešenie. Nechceš investovať veľa do tehotenskej módy, chápeme však na čo. Ale, čo keď ti vieme v nasledujúcich fotkách ukázať, že to čo ti sadne ako uliate ako tehotnej vieš nosiť aj potom?! … Dohodnuté? Tak poďme na to 🙂

PS: Ani jeden model nieje klasifikovaný ako tehotenské šaty 🙂 Jedná sa o kúsky určené pre kohokoľvek a pritom tak skvelo kombinovateľné aj v tehotenstve.

Maxi šaty “Pink garden”

Maxi šaty na “wrap zapínanie” teda zavinovacie sú najlepšou možnou voľbou pre slávnostnejšiu udalosť ako sú oslavy, garden party a pod. Žiaden zips ani zbytočné gombíky, ale maximálna pohodlnosť a komfort. Šaty využijete aj po pôrode a vôbec sa nemusíte báť, že nie…. Letný vzdušný materiál poteší v horúcom počasí nejednu budúcu maminku.

IMG_3908aIMG_3910 a

Šaty “Čierne magnólie”

Kvietky sú a budú populárne ešte minimálne dve sezóny. Tieto oversize voľné mini šaty s opaskom okolo pásu vám  padnú ako uliate. Jemný materiál a vynositeľné na každý deň.  Po pôrode dokonale vynositeľné nie len v lete ale aj cez jeseň s pančuškami a koženou bundou.

IMG_3915 a
ŠATY “ČIERNE MAGNÓLIE”
IMG_3914 a
ŠATY “ČIERNE MAGNÓLIE”

Šaty “Mint princess”

Ak sa chystáte na svadbu a mentolková je obľúbená farba, tak tieto budú pre vás ako stvorené. Strečový chrbátik, glitrový top na tenké ramienka vykamienkovaný zpredu s flitrami a šifónové volániky až po zem. Princeznovské šaty pre maminu, ktoré využijete aj v plesovej sezóne či na svadbu. Jemný make up béžové topánočky a outfit  je na svete!

IMG_3936 a
Šaty “Mint princess”

Bežný deň so šatami “Oáza pokoja” a “Kvetinová tunika”

Na bežný deň, do mesta či prechádzku do parku pohodlne a štýlovo ! Šaty  “Oáza pokoja” sú presne určené na horúce letné dni. Jemné volániky na sukni a na rukávoch sú samozrejmosťou pre letnú sezónu tohto roku. Pohodlie vám zabezpečí guma na páse. Ak naopak hľadáte niečo teplejšie tak potom “Kvetinová tunika” alebo šaty sú pre pohodlie ako stvorené. Teplučký materiál z vnútra a holý chrbát na mašľu.

IMG_3966 a
Šaty „OÁZA POKOJA“- dámske šaty s potlačou
IMG_3970a
Šaty „OÁZA POKOJA“- dámske šaty s potlačou
IMG_3974 a
„KVETINOVA TUNIKA“
IMG_3986a
„KVETINOVA TUNIKA“-

Svadobné pokušenie

Bruško pomaly ale isto každým týždňom rastie a vy sa chystáte na svadbu? Tak to vám povieme jednu malinkú radu… strečový chrbátik a žiadne zipsy! Šaty netreba kupovať tehotenské, zázrak tkvie len v týchto dvoch atribútoch. Šaty potom vynosíte na ďalšiu svadbu či ples 🙂

IMG_3996a
Maxi šaty “Strieborné perly “
IMG_4009 a
Maxi šaty “Strieborné perly “
IMG_3955a
Maxi šaty “Béžové perly”

 

IMG_3958 a
Maxi šaty “Béžové perly”
IMG_3918 a
Maxi bledo broskyňové šaty ADELKA
IMG_3923 a
Maxi bledo broskyňové šaty ADELKA
IMG_3924a
Maxi bledo broskyňové šaty ADELKA

 

 

Takže, budúce maminy nebojte sa … šaty na toto leto máte v DADOO vyriešené 🙂 Ak vás zaujali niektoré z týchto šiat, všetky nájdete na našej webovej stránke www.dadoo.sk alebo www.dadoo.cz .