O DADOO

dadoo slider jemnost a nadcasovostVyvolať emócie, radosť a skvelý pocit je naším potešením. Prinášame pre vás jedinečné módne kúsky z celého sveta. Sledujeme trendy, ktoré nesmú chýbať v žiadnom šatníku.

Eshop http://www.dadoo.sk je zameraný najmä pre dámy, ktoré sa chcú páčiť. Nájdete u nás jedinečné DOLLY sukne, padavé MIDI SUKNE, ŠATY do práce a na špeciálne udalosti, topy a doplnky. Konfekcia, ktorá je vhodná pre rôzne typy postavy.

A viete šo je super? Všetok tovar na eshope máme samozrejme aj na sklade, čo vám prináša radosť v čo najkratšom možnom čase 🙂

Mladý dynamický kolektív vytvára v DADOO showroome nezameniteľnú atmosféru a zážitok. Hľadáte netradičný darček pre vašu priateľku? Návšteva u nás a výber toho pravého darčeka je dokonalým zážitkom a unikátnym darčekom 2v1.

Nájdete nás na adrese: Dunajská 8, Bratislava. 1.poschodie je naším kráľovstvom, iste ku nám trafíte.

V showroome si vytvárame priateľstvá a navzájom radíme my vám, ako aj vy medzi sebou. Je úžasné, ako spolu s detičkami, vašou kamoško, či maminou zažívate radosť a potešenie z tak “obyčajného” nakupovania. A nám je potešením!

Sme proste #DADOOPOSITIVE

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s