photoshooting

Ku každodennému rituálu u nás v DADOO patrí taktiež kombinovanie a fotenie kombinácií, aby ste si milé zákazníčky vedeli aj samé doma nakombinovať či už midinku, alebo lunicitku.

Sem tam sa nám okrem showroomových kombinácií, ktoré fotíme na figuríne podarí vybehnúť von a nafotiť niečo aj v Starom meste. Miest je veľa, keďže centrum Bratislavy je historické a kam sa pozrieme sú krásne historické budovy alebo nám niekedy stačí len pekná farebná stena  🙂  Avšak aj príprava modeliek a samotných outfitov býva niekedy vyčerpávajúca. Zladenie veľkostí, farebností a štýle postavy nám niekedy trvá aj pár dní. Už samotný photoshooting je potom o zábave, vymýšľaní zaujímavých miest pre fotenie … Tentokrát sme sa vybrali na Laurinskú ulicu a neskôr sme sa presunili k Modrému kostolíku v Starom meste v Bratislave. Počasie nám prialo na jednotku. Výber outfitov spočíval samozrejme v počasí, ale druhým hlavným atribútom boli módne kúsky, ktoré sme na stránke nemali pofotené na postave.

Padavá midi s bočnými vreckami vyzerá super aj na bežné nosenie s crop-topom, ktorý skombinujete s teniskami a riflovou bundičkou pre chladnejšie dni. Pokiaľ nie ste crop-top typ tak k sukničke sa skvele hodí blúzka vo farbe midinky.

Pre slávnostnejšie udalosti sme pre vás nafotili outfity pozostávajúce z limitovanej kolekcie Lunicitiek spolu s topom buď v čiernom prevedení so sieťovými rukávmi alebo s  bielym crop-topom ozvláštneným mašľou. Hodia sa na slávnostnejšie udalosti ako sú napríklad svadba alebo rodinná oslava .crop top dadoolunicite dadoolunicite dadoo2